Tak jsme tady

Do Toronta jsme přiletěli v pátek 17. srpna a máme tu zůstat rok. Předodletové přípravy se trochu lišily od těch, které absolvujeme před každou dovolenou. Kromě nutných formalit jako jsou víza, plné moci a roční pojištění, jsme se museli řádně rozloučit s Českem, rodinou, přáteli (za báječnou sérii rozluček tímto ještě jednou děkujeme!) i knedlíky.

Cesta s polským LOTem byla…ehm…polská. Legrační nápisy, pár zmalovaných letušek s kyselým úsměvem, pivo za peníze a místo klasických monitorů na palubě letadla jedno promítací plátno. Na dvanáctihodinový let nic-moc. Nicméně do Kanady nás i naše zavazadla dovezli v pořádku, takže co víc si za ty peníze přát.

Se čtyřmi těžkými kufry nám nezbylo nic jiného než si vzít z letiště do centra, kde jsme měli zamluvený pokoj přes airbnb, taxíka. Popotahující pan řidič v turbanu nás vyložil před nádherným viktoriánským domem, který se na první dva týdny stane naším kanadským domovem. Toronto, tak jsme tady!

Stihla před odjezdem ukořistit bakalářský titul z marketingové komunikace, který však v Kanadě nikoho moc nezajímá. Jejím zaměřením je hospitality marketing/event management, takže se snaží získat pracovní zkušenosti v této oblasti – hotely jsou jasná volba.

Povězte nám k tomu něco!